MOIM ZDANIEM

MAMO JESTEŚ WIELKA

Mamo jesteś Wielka wiesz? Jesteś Wielka, bo każdego dnia wykonujesz kawał dobrej roboty. Może efektów Twojej pracy nie widać od razu, może będzie trzeba poczekać jeszcze kilka lat, ale robisz to bo wiesz, że warto, że inwestujesz w swoje dzieci, w ich przyszłość.

Mamo jesteś Wielka, bo każdego dnia wykrzeszesz z siebie resztki cierpliwości, umiesz już liczyć do stu albo i więcej nawet w kilku językach.

Mamo jesteś Wielka, bo nie ukrywasz swoich słabości przed swoimi dziećmi. Każdy ma prawo mieć lepszy lub gorszy dzień. Nie zawsze idzie dobrze, bo są dni lepsze i gorsze. Zawsze jednak pozostajesz sobą.

Mamo jesteś Wielka, bo to ty mimo resztek sił, zmęczenia fizycznego po raz kolejny wstałaś tej nocy i ukochałaś, ululałaś, przygotowałaś mleko dla swojego dziecka.

Mamo jesteś Wielka, bo Ty potrafisz pocieszyć i przytulić jak nikt inny na całym świecie. Zrozumieć, wytłumaczyć i wspierać w chwilach zwątpienia. W twoich ramionach czuję się najbezpieczniej.

Mamo jesteś Wielka, bo to Ty uczysz swoje dzieci marzyć, i nie bać się sięgać po marzenia.

Mamo jesteś Wielka, bo to Ty robisz najlepsze potrawy na świecie, i dbasz o zdrowie swoich dzieci.

Mamo jesteś Wieka, bo każdego dnia uczysz miłości, wybaczania i pokory. Pokazujesz drogę, nie zmuszasz a zachęcasz bym zdobywał świat.

Mamo jesteś Wielka, bo wykonujesz sama cała robotę, bo mama jest TYLKO JEDNA!  Pracujesz na pełen etat bez wolnego, chorobowego, wykonujesz wiele zawodów i nikt Ci za to nie płaci.

Mamo jesteś Wielka, bo tylko ty wiesz ile może Twoje serce znieść. Poprzez radość, euforię, złość, obłęd. Tylko serce matki zrozumie drugą matkę.

Mamo jesteś wielka, bo to Ty każdego dnia dbasz o ich bezpieczeństwo, zdrowie, dobry humor. Jesteś po prostu mamą swoich dzieci. Na zawsze pozostań sobą !

Mamo jesteś Wielka, bo dajesz radę. Niejedna osoba na Twoim miejscu, po prostu by się poddała, ale nie TY 🙂

Czasami zawodzę, jako matka, nie zawsze zachowuję się tak jak bym chciała, jak piszą w mądrych książkach o wychowaniu dzieci. Ty mnie moje drogie dziecko nie oceniasz, a jedynie każdego dnia dajesz nową szansę. Nową szansę na bycie lepszą. Dziękuje Ci za to.

Wszystkim mamą z okazji ich święta, życzę dnia spędzonego w miłym towarzystwie, dużo miłości, cierpliwości i radości z pociech tych dużych i tych maleńkich.


Będzie mi bardzo miło jeśli :

  • Zostawisz komentarz. Proszę, napisz swoje zdanie.
  • Polub mój fanpage na FB, będziesz na bieżąco.
  • Jeśli uważasz, że wpis może się komuś przydać, udostępnij i poślij go w świat.