MOIM ZDANIEM

Dla Niego i dla Niej idealny prezent

Zbliża się dzień św. Walentego, obchodzicie ten dzień…? Nie jestem zwolenniczką świętowania dnia zakochanych bo staram się kochać i szanować oraz dbać o tych których kocham każdego dnia w roku.  Jednak skoro mamy takie święto to świętujmy. Zastanawiałam się nad idealnym prezentem dla rodziców, dla matki i ojca, dla ludzi których potrzeby stawiane są zawsze przed potrzebami dzieci, a gdy zbliża się wieczór i dzieci już zasną przytłoczeni znowu obowiązkami które nie wykonujemy przy dzieciach czy też zmęczenie po długim dniu z nami wygrywa.

Moim zdaniem relacja damsko męska rodziców jest tak samo ważna jak relacja z dzieckiem. Pamiętajmy szczęśliwi rodzice to szczęśliwe dziecko. Nie jesteś zmęczona codziennymi obowiązkami, a myślisz, że Twój partner również nie jest zmęczony po codziennej pracy mimo, że chętnie zajmuje się dziećmi…? Napiszę Wam jedno, należy się Wam, bo wychowujecie młodego człowieka, a macierzyństwo to nie bajka. Doceń siebie i swojego partnera, pozwól sobie na odrobinę przyjemności.

Moja propozycja na ten dzień to czas spędzony razem, tylko we dwoje, bez dzieci aby zadbać o dobre relacje, aby przypomnieć sobie jak to było jak byliście tylko we dwoje ( trudno prawda…?) Jestem zwolenniczką prezentów praktycznych, takich które pozostają w pamięci na wiele lat. Czy będziesz pamiętała, że dostałaś pudełko czekoladek za X lat…. pewnie jak pójdzie w biodra i zostanie to myślę, że tak. A czy zapamiętasz, klasyczne Walentynki kino, teatr dobra kolacja i noc spędzona razem bez konieczności wstawania do dzieci, myślę że szybciej. O ile fundusze pozwalają wyjeździe razem na weekend do hotelu czy pensjonatu ze spa. Pozwólcie zregenerować swoje ciało i duszę. Jeden taki dzień bez dzieci pozwoli Wam nacieszyć się sobą, zregenerować siły i nabrać dystansu, zatęsknić za szkrabami i wrócić do maluchów ze zdwojoną dawką energii i cierpliwości.

Podoba się Wam mój pomysł to do dzieła, angażujcie opiekę nad dziećmi …. i po prostu zaszalejcie i kochajcie się :*