CZYTELNIA

BOHATEROWIE MAGICZNEGO DRZEWA STWÓR

„Stwór” do pozycja dla najmłodszych dzieci w wieku 8-12 lat, zarówno do wspólnego czytania jak i już do samodzielnego. Kolejna powieść po którą warto sięgnąć, kolejna cześć z cyklu Bohaterów Magicznego Drzewa.

Autor Andrzej Maleszka po raz kolejny stanął na wysokości zadania i wprowadza czytelnika w szereg przygód głównych bohaterów. Tym razem główną bohaterką jest Julka, dziewczynka, już pierwszego dnia w nowej szkole spotyka się niestety z brakiem akceptacji przez rówieśników (jakże ważny temat), a tym samym zaczyna się jej cykl przygód. W swojej niemocy i złości chce się zemścić na nowych kolegach i koleżankach i ściąga na nich czary, które w rezultacie spotykają ją samą. Po kolejnych perypetiach na pomoc nadchodzą przyjaciele: Budyń – pies, który umie mówić oraz Kajetan, bardzo mądry chłopiec, który interesuje się dinozaurami i do wszystko potrafi analizować w naukowy sposób.

STWÓR to kolejna część MAGICZNEGO DRZEWA. Jednak każda książkę, każdą część można czytać niezależnie od innej, nie znając innych części.

Powieść przygodowa, która przenosi czytelnika w zupełnie inny świat fantazji. Czyta się bardzo szybko. Napisana w zrozumiały dla młodego czytelnika sposób, duże litery oraz obrazy uzupełniają całokształt. Mój prawie 10 letni syn, przeczytał powieść w jeden wieczór, aż nie mogłam uwierzyć!!! Jak czytałam młodszemu synowi, starszy potrafił uzupełnić treść, opowiedzieć, co się zaraz stanie, co świadczy, że jednak przeczytał ze zrozumieniem, z czego mogę być dumna !

Dziękujemy za kolejną pozycję z serii „Magiczne Drzewo” z literatury dziecięcej księgarni internetowej.